Uncategorized

31 Ocak-6 Şubat Aktüel Ürünler Kataloğu

Şok, 31 Ocak – 6 Şubat 2018 tarihli aktüel ürünler kataloğunu yayınladı. Şok aktüel, pek çok kategoride ürününü, her ayın Çarşamba günü yenilediği aktüel ürünleriyle müşterilerine sunuyor. Bu hafta da bu ürünleriyle müşterilerinin dikkatini çekecek gibi görünüyor. Hep birlikte, 31 Ocak – 6 Şubat tarihleri arasında Şok’ta bizleri bekleyen ürünleri inceleyeceğiz. Bakalım, Şok’ta bu hafta neler var?

Şok’ta bu hafta Kumtel Defne mini fırın en çok dikkat çeken ürünler arasında. 1420 W güç tüketimi bulunan fırın, paslanmaz krom kaplı ızgaraya ve ayarlanabilir termostata sahip. Zaman ayarı, zil uyarısı ve otomatik kapanma fonksiyonlu timeri ile yiyeceklerinizin fazla pişmesini de önleyebiliyorsunuz. 32 lt iç hacmi bulunan ürünün paketinin içinden 1 adet yuvarlak ve 1 adet kare olmak üzere 2 adet tepsisi çıkıyor. Ürünün 2 yıl da garantisi bulunmakta. Satış fiyatı ise 119 TL. Dilerseniz 6 aya kadar taksit seçeneği de mevcut.

İçme suyu için bir su arıtma cihazına ihtiyacınız var ise bu hafta Şok’a uğramanızı tavsiye ederiz. Şok aktüel listesinde bu hafta kapalı kasa su arıtma cihazı 299 TL ile satışa sunulacak. 5 filtreli 6 aşamalı su arıtma su arıtması bulunan cihazı şebeke suyu kesilse dahi hazırda bulunan 12 lt suyu sayesinde kullanmaya devam edebilirsiniz. Mineral filtresi sayesinde alkali su elde edebileceğiniz ürünün Avrupa tipi lüx musluğu bulunuyor. NSF & ISO belgeli kapalı kasa su arıtma cihazının 2 yıl da garantisi bulunmakta. Aynı zamanda 6 aya kadar taksitli şekilde satın alma şansınız bulunuyor.

Mutfağınız için şık ve kullanışlı bir ürün bu hafta Şok’ta sahiplerini bekliyor. KUER 4 kapaklı fırın dolabı 2 yıl garantiyle satışa sunulacak. 35 x 56 x 35 cm fırın bölümü bulunan dolabın boyutu 170 x 60 x 35 cm. Parlak beyaz renkteki dolabı 125 TL’ye satın alabileceksiniz. Dilerseniz 6 aya kadar taksit seçeneğiniz de mevcut.

Mutfağınız için pek çok ürün Şok’ta bu hafta raflara yerleştirilecek. Bonera 3’lü çelik tencere seti 79,90 TL’ye satışa sunulacak. Set içerisinde 16 – 18 – 20 cm boyutlarında, cam kapağa sahip 3 adet tencere bulunuyor. 304 kalite paslanmaz çelikten üretilen tencerelerin sof touch kulpları bulunmakta. Dilerseniz 6 aya kadar taksitli şekilde satın alabilirsiniz.

Bunun yanında 1,1 lt hacmindeki Emaye bitki demliği 22,50 TL, 3’lü paslanmaz çelik bıçakları bulunan çek bırak el rondosu 19,90 TL ile raflara dizilecek. Cem marka 20 cm’lik tavalar ise 9,95 TL ile satışa sunulacak. Yanmaz yapışmaz tabana ve bakalit kulplara sahip olan tavaların farklı renk seçenekleri de bulunuyor.

Aynı zamanda 31 Ocak – 6 Şubat 2018 tarihleri arasında Şok’ta, farklı renklerde limonluklar 2 TL, figürlü led gece lambaları 9,95 TL ve kinetik oyun kumu seti 14,90 TL olacak.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir