BİM AKTÜEL

Bim 2 Şubat 2018 Aktüel Ürün Kataloğu

Bim 2 Şubat 2018 aktüel ürünler kataloğu ile karşınızdayız. Bim aktüel, her haftanın Cuma günü müşterilerini güncel aktüel ürünleriyle buluşturuyor. Bizler de ihtiyacınıza hitap eden, uygun fiyatlı ürünleri en kısa sürede fark etmeniz için sitemizde derliyoruz. Bu hafta aktüel kataloğunu tek sayfa şeklinde derleyen Bim’de neler var, hep birlikte göz atacağız. 2 Şubat 2018 tarihli Bim aktüel kataloğunda, sayfayı teknolojik ürünler kaplamış gibi görünüyor. Bakalım, Bim’de bu hafta müşterilere sunulan aktüel ürünler neler?

Bim aktüel, bu haftaki aktüel kataloğunun ilk sayfasında 4K ultra HD televizyona yer vermiş. Bu televizyon ile bluetooth ve Wifi bağlantısı yapılabiliyor. Bunun yanında son zamanlarda isminde çok söz ettiren Netflix tv içerisinde bulunuyor. Ürünün 1 adet scart girişi, 3 HDMl girişi ve 2 adet de USB girişi var. Aynı zamanda, satın aldığınız taktirde evinize ücretsiz montaj hakkınız da bulunuyor. Ürünün fiyatı 1899 TL. Dilerseniz Axess, Bonus ve World kredi kartlarınıza 6 aya kadar taksitlendirme yapma şansınız da var.

Hanımlara müjde! 2 Şubat 2018’de Bim aktüelde LUXELL nostaljik mini fırın sizleri bekliyor. Fırının turbo pişirme özelliği ile yemeklerinizi çok daha hızlı şekilde hazır hale getirebilirsiniz. Bunun yanında bu fırınla yoğurt veya ekmek yapma şansınız var. Ürünün 1000 W güç tüketimi bulunuyor. İç hacmi 20 lt ve aynı zamanda iç aydınlatma sistemi var. Zaman ayarı ile yemeklerinizin takibini kolayca yapabiliyorsunuz. Zaman dolduğu anda zil uyarı sistemi devreye giriyor. Yanında 1 adet yuvarlak ve 1 adet de kare tepsi veriliyor. LUXELL nostaljik mini fırını temizlemek de çok kolay. Hareketli alt rezistansı sayesinde çok daha pratik şekilde temizleyebiliyorsunuz. Ürünün satış fiyatı 129 TL. 2 yıl da garantisi bulunmakta. Dilerseniz Axess, World ve Bonus kredi kartlarınıza 6 aya kadar taksitlendirme şansınız da var.

Mutfağınıza bir çay makinesi mi lazım? O halde Bim’de bu hafta ihtiyacınıza göre bir ürün sizleri bekliyor olacak. Fakir marka çay makinesi katalogda yerini almış durumda. 1650 W güç tüketimi bulunan Fakir çay makinesinin sıcak tutma özelliği ile çaylarınız uzun süre sıcak kalabilecek. 1.7 lt su ısıtıcı bölümünün yanında 0.7 lt hacminde demlik bölümü bulunuyor. Demlik bölümü camdan üretilmiş durumda. Paslanmaz çelik filtresi ile uzun ömürlü olabilecek bu çay makinesinin aynı zamanda çıkarılabilen çelik paslanmaz çay süzgeci bulunuyor. Fakir tarafından ürüne 2 yıl da garanti verilmiş durumda. Ürünün fiyatı 109 TL ve isterseniz Axess, World ve Bonus kredi kartlarınıza 6 aya kadar taksitlendirme seçeneği mevcut.

Havalar iyice soğudu ve pratik, ergonomik yapıda ısıtıcılara ihtiyaçlar arttı. Kumtel marka dikey ısıtıcı bu yönde ihtiyacınızı giderebilir. Otomatik ısı dengeleme sistemiyle oda sıcaklığınızı dengede tutacak olan bu ısıtıcının devrilme emniyeti ile güvende de olacaksınız. 2 kademeli ısıtma ayarının bulunmasının yanı sıra taşıma kulpu ve kablo sarma bölümü de bulunuyor. 1800 W güç tüketimi bulunan bu ürünün satış fiyatı 99 TL. 2 yıl garantisi de mevcut. Dilerseniz Bonus, World ve Axess kredi kartlarınıza 6 aya kadar taksit seçeneğiniz de sizleri bekliyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir