BİM AKTÜEL

Bim 9 Şuabat 2018 Aktüel Ürün Kataloğu Burada

Bim, 9 Şubat 2018 tarihli aktüel ürünler kataloğunu müşterilerine duyurdu! 2 sayfadan oluşan bu katalogda yine oldukça çeşitli ürünler bizleri bekliyor. Bim aktüel her Cuma, birbirinden çeşitli ürün kategorileriyle müşterilerini marketlerine çekmeyi hedefliyor. Bu haftaki Bim aktüel ürünler listesi de birçok müşterinin dikkatini çekecek gibi görünüyor. Hep birlikte Bim’de bu hafta yer alacak olan aktüel ürünlere göz atalım.

Bim aktüel, 9 Şubat 2018 tarihli aktüel kataloğunun ilk sayfasında bizi Casio erkek kol saati ile karşılıyor. 50 metreye kadar suya dayanıklı olabilen bu saati uzun süre kullanabilirsiniz. Çelikten üretilmiş olan Casio erkek kol saatinin satış fiyatı 119,90 TL. Bunun yanında Casio bayan kol saati de Bim’de sizleri bekliyor olacak. İyon kaplamaya sahip ve suya dayanıklı olan Casio bayan kol saatini de 79,90 TL’ye satın alabilirsiniz. Aynı zamanda her iki ürünü de Axess, World ve Bonus kredi kartlarınıza 6 aya kadar taksitlendirme seçeneğiniz mevcut.

Odanızı toparlayacak olan şık bir dolap, Bim’de bu hafta bizleri bekliyor olacak. Dengeli geniş tabanı olan dolabın 1. sınıf suntadan üretilmiş gövde ve ayakları bulunuyor. Ürün fiyatı 109,90 TL. Bunun yanında Axess, World ve Bonus kredi kartlarınıza 6 aya kadar taksitlendirme seçeneğiniz bulunuyor.

Fön makinesine ihtiyacınız var ise bu hafta Bim’e uğramanızı tavsiye ediyoruz. Blue House marka profesyonel fön makinesi, Bim aktüel ürünler arasında bu haftaki yerini almış durumda. 2400 W güç tüketimi bulunan bu ürünün 2 kademeli hız seçeneği de mevcut. Çıkarılabilir fön filtresi ile de kolay kullanım sağlıyor. 3 yıl garantisi bulunan bu ürünün satış fiyatı 89,90 TL. Dilerseniz Axess, World ve Bonus kredi kartlarınıza 6 aya kadar taksitlendirme seçeneğiniz sizleri bekliyor.

Premier saç düzleştirici, bu hafta dikkat çeken ürünler arasında. Seramik kaplaması ile saç kırıklarını ve yanmalarını önleyen bu düzleştiricinin hızlı ısınma özelliği de bulunmakta. Gösterge ışığı ve sabit yüzeyde mekanik ısı kontrolü bulunan ürünün 2 yıl da garantisi var. Satış fiyatı ise 19,90 TL.

Birbirinden şık görünen çift kişilik Soley nevresim takımları da, bu haftaki Bim aktüel ürünler listesinde. Ürünlerin pamuktan üretildiği katalog üzerine not düşülmüş. Nevresimin boyutu 200×220 cm, çarşafın 240×260 cm ve 2 adet yastığın boyutu da 50×70 cm. Takımın fiyatı 79,90 TL. Dilerseniz Axess, World ve Bonus kredi kartlarınıza 6 aya kadar taksitlendirme seçeneğiniz de var.

Mutfağınız için birçok araç gereç de 9 Şubat 2018’de Bim’de yerini alacak. Chef’s marka birçok set sizleri bekliyor olacak. Bu ürünlere göz atacak olursak; 18+20+24+28 cm ve 2,5 mm gövde kalınlığında 4’lü tava seti 49,90 TL olacak. Teflon karnıyarık tenceresi 28 cm boyutu ve 2,5 mm gövde kalınlığı ile 34,90 TL ve 2,55 gövde kalınlığı ve 22 cm boyutuyla kızartma tenceresi 34,90 TL ile raflarda yerini alacak. Tüm bu ürünlerin yanmaz, yapışmaz, kolay temizlenebilen 5 kat teflona ve iç kaplamaya sahip olduğu katalog üzerine not düşülmüş.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir