BİM AKTÜEL

Bim’in 26 Ocak Aktüel Ürünler Kataloğunu Sizin İçin İnceledik

Bim, 26 Ocak 2018 tarihli aktüel kataloğunu müşterilerine sundu. Her hafta Cuma günleri, ürünlerini, uygun fiyatlarıyla harmanlayıp müşterilerine açan Bim aktüel, bu hafta da müşterilerini şaşırtmıyor. Pek çok teknolojik ürünün yanı sıra, çeşitli mutfak ürünleri ve gıda ürünleri bulabileceğiniz Bim aktüel ürünler listesinde aradığınız pek çok ürünü bulabilirsiniz. 26 Ocak’tan itibaren geçerli olacak ürünleri ve fiyatlarını da sizler için derledik. Hep birlikte 26 Ocak 2018 tarihli Bim aktüel listesinde neler varmış bir göz atalım.

Kataloğun ilk sayfasında bizleri SEAGATE taşınabilir hard disk karşılıyor.USB 3.0 bağlantı tipi bulunan ürünü Bonus, Axess ve World kredi kartlarınıza 6 aya kadar taksitlendirebiliyorsunuz. Fiyatı ise 219,90 TL.

Bim aktüel listesinde bu hafta en çok dikkatimizi çeken ürünlerden biri de Hp DeskJet 2620 All-in-one yazıcı. Baskı, tarama ve kopyalama yapabileceğiniz bu yazıcının kablosuz bağlantı özelliği bulunuyor. Satış fiyatı 139 TL’den bizleri bekleyen bu ürünü dilerseniz Bonus, Axess ve World kredi kartlarınıza 6 aya kadar taksitlendirebilirsiniz.

Bim’de bu hafta çok şık bir klavye raflarda yerini alacak. Microsoft’un kablosuz klavye-mouse seti 79 TL. Wireless 850 desteği bulanan ürünü dilerseniz Bonus, Axess ve World kredi kartlarınıza 6 aya kadar tasitlendirebilirsiniz.

Xiami marka bir ürün de Bim aktüel kataloğunda bize göz kırpıyor. 10.000 mAH taşınabilir şarj aletini 59,90 TL’ye satın alabilirsiniz. Ürünün kataloğa not düşülen özellikleri arasında  iki yönlü hızlı şarj, bluetooth kulaklık ve Move band bileklik için uygun düşük şarj desteği, led gösterge ışığı ve yanında verilen 1 adet USB kısa kablosu bulunuyor. Ürünün 2 yıl da garantisi mevcut.

Bim aktüel, 26 ,Ocak’ta müşterilerini teknolojik ürünlerle donatacak gibi görünüyor. Sony marka kafa bantlı mikrofonlu MDR-ZX150AP kulaklık, bu hafta Bim’de raflara dizilecek. Dahili mikrofonuyla telefon görüşmesi dahi yapabileceğiniz kulaklığın, beyaz, siyah ve pembe renk seçenekleri mevcut. Ayrıca yastıklı kulaklık başlıkları ve 1.2m kablo uzunluğu bulunuyor. Ürünün fiyatı ise 49,90 TL.

Oyuncuların çok işine yarayacak bir ürün de Bim aktüel kataloğunda yerini almış durumda. Gaming mouse ve mouse pad 24,90 TL ile satışa sunulacak. Ürünün 6 adet duyarlı düğmesi, hız seçme düğmesi ve yüksek hassasiyete duyarlı mouse padi bulunuyor.

Teknolojik ürün seçeneği bitmedi. Trust marka 1+1 10 W speaker set Bim’de sahiplerini bekliyor olacak. Güç ve ses ayarı kontrol düğmeleri ve kulaklık bağlantısı olan setin fiyatı 39,90 TL.

Bim aktüel ürünler arasında, 26 Ocak’ta mutfağınıza yakışacak ürünler sizleri bekliyor. Ekose 21 parça kahvaltı seti 49,90 TL’den satışa sunulacak. Set içerisinde 6 adet kahvaltı tabağı, 6 adet cam çay bardağı, 6 adet çay tabağı, 2 adet joker tabak ve 1 adet kare kayık tabak bulunuyor. Ürünler 1. sınıf porselenden üretilmiş.

Bunların yanında  Bonera marka 26 cm boyutundaki granit efektli tava 28,90 TL, 21 cm boyutundaki granit efektli karnıyarık tenceresi 42,90 TL ile raflarda yerini alacak. Ürünlerin gövde kalıklarının 4mm olduğu da kataloğa düşülen notlar arasında.