Gizlilik Politikası

Veri Koruma

 

Sitemiz e-aktüelurunler.com siz ziyaretçilerinin güvenliğini önemseyen ve bunun için gerekli tüm önlemleri alan bir sitedir.

Sitemize vermiş olduğunuz veriler asla 3. Şahıslara verilmez. Böylelikle sitemizi güvenle ziyaret edebilirsiniz.

 

Veri Toplama ve Analizi

 

Siz e-aktüelurunler.com adresini ziyaret ettiğinizde, size verdiğimiz hizmet kalitesini arttırmak için altta olan bilgileriniz depolanır ancak katiyen sitemiz tarafından kayıt altına alınmaz. Anonim olarak depolanır.

Bu bilgiler: Servis sağlayıcınız, ziyaret ettiğiniz web sayfaları, sitemizde gezindiğiniz diğer sayfalar, IP adresiniz.

 

Kişisel Verileriniz Hakkında

 

e-aktüelurunler.com olarak ziyaretçilerimizin güvenliği bizim için oldukça önemli. Bu nedenle sitemize giriş yaptığınız anda itibaren alınan hiçbir veriniz 2. Şahıslarla paylaşılmamaktadır.

Sitemiz özel güvenlik sistemine sahip olup SSL sertifikasıyla güvence altında tutulur.

 

İletişim

 

Bizim hakkımızda tüm olumlu veya olumsuz düşüncelerinizi bizlere gönül rahatlığıyla iletebilirsiniz. e-aktüelurunler.com olarak öncelikli amacımız siz ziyaretçilerimizin isteklerini karşılayıp, memnuniyetini sağlamaktır.

 

Reklam Politikası

 

Sitemizde kullandığını veya kullanacak olduğunuz tüm reklam platformları güvenlik testlerinden geçirilmiştir. Sizin güvenliğinizi tehlikeye atacak reklam sunmamaktayız. Kesinlikle verilerinizin çalınmasına yol açacak bir reklam politikamız mevcut değildir.

 

 

 

Telif Hakkı

5651 Sayılı Kanun’un 8. Maddesine ve T.C.K’nın 125 Maddesine göre ziyaretçilerimiz kendi paylaşım ve yorumlarından kendileri sorumludur.