Uncategorized

Hakmar 25 Ocak 2018 Aktüel Ürünler Kataloğunu İnceledik

Hakmar, 25 Ocak 2018 tarihli aktüel ürün kataloğunu müşterilerine duyurdu! Birbirinden dikkat çekici aktüel ürünlerin bulunduğu bu kataloğu sizler için derledik. Hakmar aktüel, her haftanın Perşembe günü müşterileri için en güncel ürünlerini listeliyor. Teknolojik aletlerden oyuncaklara, haftanın ürünlerine kadar pek çok kategoride ürünün bulunduğu 25 Ocak 2018 Hakmar aktüel ürünler listesini hep birlikte inceleyelim. Bakalım Hakmar’da bu hafta neler var?

Hakmat aktüel, bu haftaki aktüel kataloğuna Sinbo marka elektrikli cezve ile başlamış. Paslanmaz çelik gizli rezistansı olan elektrikli cezvenin kapasitesi 5 bardak hacminde. 360 derece dönme özelliği ve susuz çalışmayı önleyen emniyet özelliği bulunan ürünün çıkarılabilir sapı sayesinde yer tasarrufu da sağlayabilirsiniz. Ürünün fiyatı ise 32,90 TL.

Sinbo marka elektrikli süpürge de bu hafta Hakmar’da yerini alacak. Ürünün pek çok özelliği katalog üzerine not düşülmüş. Bunlar; B sınıf sert zemin performansı, 2,5 L toz torba kapasitesi, hava çıkış filtresi, motor koruma filtresi, otomatik kablo sarıcı, yatay ve dikey park pozisyonu, 5m kablo uzunluğu, yön tekerleği, ergonomik taşıma sapı ve mekanik emiş gücü ayarı. Aynı zamanda bu elektrikli süpürgenin 350 W emiş gücü ve 1400 W güç tüketimi de katalog üzerinde yer verilen özellikleri arasında bulunuyor. Ürünün fiyatı ise 139,90 TL.

Hakmar aktüel, bu hafta mutfağınızda işinize yarayacak bir ürüne raflarında yer verecek. 3 bıçağa sahip olan dönerli soyacak. 7,95 TL. Dilerseniz farklı renk çeşitleri de bulunuyor olacak.

30 LED’den oluşan ışıldak ise Hakmar’da bu hafta 14,95 TL ile bulunabilecek. Aynı zamanda mikrofonlu kulaklık 25,90 TL ile raflarda yerini alacak. Ürünün 2m kablo uzunluğu bulunuyor.

Mutfağınız için çerezlik çeşitleri de bu hafta Hakmar’da. Farklı renklerde bulabileceğiniz bu ürünün fiyatı 1,95 TL. Aynı zamanda farklı renk ve desenleriyle pasta servis setleri 9,90 TL olacak.

Resimleriniz ve fotoğraflarınız için farklı model ve desenlerle 2’li resim çerçeveleri ise 10,95 TL ile satın alınabilecek. Çerçevelerin boyutları 13×13 ve 15×21 cm.

Soğuk kış günlerinde bir monta ihtiyacınız var ise 25 Ocak’tan itibaren Hakmar’a uğramanızı tavsiye ediyoruz. Farklı renk ve desenlerle bay spor mont çeşitleri 49,95 TL’den satışa sunulacak.

Aynı zamanda bay boğazlı kazak da 24,95 TL’ye sizin olabilir. Ürünün farklı renklerde çeşitleri bulunuyor olacak.

Bukle halı paspas ise Hakmar aktüelde, 9,95 TL olacak. Farklı renk çeşitlerinin bulunduğu ürünün boyutu 50×70 cm ebatlarında.

Çocuklarınız için de Hakmar pek çok ürüne yer vermiş. Sweet marka farklı renk seçenekleriyle bebek battaniyeleri 29,95 TL olacak. Aynı zamanda triko şeklinde, farklı renk çeşitleriyle kız çocuk yelekleri 6,95 TL ve kız çocuk taytları 6,95 TL ile raflara dizilecek.

Evde egzersiz yapmayı seviyorsanız Hakmar’da çok hoşunuza gidecek bir ürün sizleri bekliyor olacak. Farklı renk ve modellerde pilates topları 24,95 TL olacak. Ürünün yanında şişirme pompası ve egzersiz eğitim seti cdsi verilecek.

Hakmar aktüel, her hafta belli haftanın ürünlerini belirleyip müşterilerine sunuyor. 25 Ocak 2018 tarihli Hakmar aktüel ürünler listesindeki haftanın önerileri; 1 kg. fasülye şeker rençber 8,95 TL, Bulgur şehriyeli rençber 2,45 TL, gofret rulo 3,45 TL, mini gofret 3,45 TL, oyuncak ayı mokko 3,95 TL ve bado kuşyemi çeşitleri 3,95 TL olacak.