Yasal Uyarı

e-aktüelurunlar.com olarak sitemizde bulunan tüm koleksiyonlar, resimler, haberler, logolar ve röportajlar sadece marka sahiplerine aittir. Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir.

İlgili yasaya göre, site yönetiminin yasaya aykırı olan içerikleri kontrol altında tutma sorumluluğu yoktur. Bu sebeple sitemiz uyar ve kaldır prensibini benimsemiştir.

Telif haklarına aykırı içeriğe rastladığınız takdirde sitemizi iletişim bölümünden bizlere bilgi verebilirsiniz.

Bizimle iletişime geçildiği günden itibaren yasal kurallar çerçevesinde size en geç 7 gün içerisinde geri dönüş yapılacaktır.

Genel Uyarılar

 1. Bu site e-aktüelurunlar.com’a aittir ve site sahipleri tarafından işletilmektedir.
 2. Sitemizin tüm hakları saklıdır.
 3. Bu sitede yer alan 3. Şahıs tüm şirket isimleri, içerikler ve verileri tamamen şahısların kendi sorumluluğundadır. e-aktüelurunlar.com 3. Şahısların verilerinin kullanımı halinde hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir.
 4. İşbu sitenin isim hakkı, içeriği, tasarımı, site içindeki tüm doküman, belge, bilgi, veri, makale, program vb. hakları saklıdır. Bu sitenin tamamının veya bir bölümünün, e-aktüelurunlar.com’un yazılı izni olmaksızın, kopyalanması, çoğaltılması veya başka bir site veya medyada paylaşılması kesinlikle yasaktır. Tespiti halinde yasal mecralara başvurulacağı tarafınızca bilinmelidir.
 5. Siteye giriş yapan her üye sitede yer alan tüm yasak uyarı ve hükümleri kabul etmiş sayılır. Kullanıcılar dilerlerse e-aktüelurunlar.com’un sitede sunduğu tüm hizmetleri, site sahiplerini yazılı belgesi olması dahilinde ticari veya farklı bir amaçla kullanabilir.

Site İçeriği

 

Bu site aşağıdaki içeriklerden oluşur.

 1. e-aktüelurunlar.com logosu
 2. e-aktüelurunlar.com tarafından oluşturulan ve ziyaretçilere sunulan içerik.
 3. Üçüncü şahıslardan temin edilen ve ziyaretçilere sunulan içerik.
 4. Sponsorlar, reklam verenler tarafından sağlanan içerik.
 5. Ziyaretçilerin veri girişi, mesaj gönderme, dosya yükleme, vb. yollarıyla sağlanan içerik.
 6. İçeriğin sunumu amacıyla e-aktüelurunlar.com tarafından geliştirilen veya üçüncü şahıslardan temin edilen yazılım kodları ve etkileşimli alanlar.